Kontakt

Odwiedź nasze biuro lub zadzwoń

ul. Ruska 37/38 (1 piętro)
50-079 Wrocław

00 48 71 784 75 70
00 48 71 784 75 60 (fax)

www.pharmadist.com
recepcja@pharmadist.com

GM
General Manager
Ireneusz Pankiewicz
ipankiewicz@pharmadist.com
CIO
IT Director
Marcin Zastawny
mzastawny@pharmadist.com
CFO
Finance Director
Marta Gruca-Serek
mgruca@pharmadist.com
CSO
Director of Realization Department
Katarzyna Łapiak-Borowczak
klapiak@pharmadist.com
Office Manager
Assistant of the board
Marta Szala
mszala@pharmadist.com
71 784 75 90
Kierownicy działów
Senior Manager
Call Center
Magdalena Bajor
mbajor@pharmadist.com
664 765 141
Project
Manager
Aleksandra Hanzel
ahanzel@pharmadist.com
71 784 75 90
Młodszy Manager
Działu Obsługi Klienta
Marta Kaczmarek
mkaczmarek@pharmadist.com
71 776 78 09
Manager of
Training & Recruiting
Katarzyna Krawczyk
kkrawczyk@pharmadist.com
71 784 75 74

442501 szt.

Kardiologia
Sprzedaż w ostatnim miesiącu.

88965 szt.

Neurologia
Sprzedaż w ostatnim miesiącu.

61012 szt.

Ginekologia i hormony płciowe
Sprzedaż w ostatnim miesiącu.

55940 szt.

Immunologia
Sprzedaż w ostatnim miesiącu.

28182 szt.

Urologia
Sprzedaż w ostatnim miesiącu.

23961 szt.

Układ oddechowy
Sprzedaż w ostatnim miesiącu.