Kontakt

Odwiedź nasze biuro lub zadzwoń

ul. Ruska 37/38 (1 piętro)
50-079 Wrocław

00 48 71 784 75 70
00 48 71 784 75 60 (fax)

www.pharmadist.com
recepcja@pharmadist.com

Przejdź do formularza kontaktowego
GM
General Manager
Ireneusz Pankiewicz
ipankiewicz@pharmadist.com
CIO
IT Director
Marcin Zastawny
mzastawny@pharmadist.com
CFO
Finance Director
Marta Gruca-Serek
mgruca@pharmadist.com
CSO
Director of Realization Department
Katarzyna Łapiak-Borowczak
klapiak@pharmadist.com
Deputy Director of
Realization Department

Magdalena Bajor
mbajor@pharmadist.com
Kierownicy działów
Project
Manager
Dominika Arciuch
darciuch@pharmadist.com
71 784 75 90
Project
Manager
Aleksandra Hanzel
ahanzel@pharmadist.com
71 784 75 90
Manager of
Training & Recruiting
Katarzyna Krawczyk
kkrawczyk@pharmadist.com
71 784 75 74
Office Manager
Assistant of the board
Marta Szala
mszala@pharmadist.com
71 784 75 90
eCommerce
Manager
Agata Tamborska
atamborska@pharmadist.com
Coordinator

Angelika Stania
astania@pharmadist.com
71 776 78 20